آموزشگاه رانندگی

امروزه تنها ترین راه گرفتن گواهینامه مراجع به آموزشگاه رانندگی و ثبت نام است. پس از گذراندن کلاس های مربوطه باید در آزمون ها نمره قبولی کسب کنند. و سپس می توانند گواهینامه بگیرند.

نمونه سوالات آيین نامه رانندگی موجود در بسته طلایی را حتما بخوانید.

برای دانلود بسته طلایی (سوالات آيین نامه اصلی) بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

سوالات آيین نامه اصلی

ممکن است این سوال را بپرسید که چگونه می توان در آموزشگاه ثبت نام کرد ؟

آموزشگاه رانندگی

مدارک لازم برای ثبت نام در آموزشگاه رانندگی چیست؟

شرایط ثبت نام در آموزشگاه رانندگی

  1. 8 قطعه عکس پرسنلی 4*3
  2. اصل و کپی کارت ملی
  3. اصل و کپی شناسنامه
  4. آدرس محل سکونت و کد پستی
  5. داشتن 18 سال تمام
  6. و پرداخت هزینه کلاس ها

آموزشگاه رانندگی موسسه ای است که از اداره راهنمائی و رانندگی مجوز دارد . پس از پرداخت مبلغ و ارائه مدارک لازم ثبت نام می شوید و سپس می توانید در کلاس ها شرکت کنید .

کلاس های آموزشگاه رانندگی

تعداد کل کلاس هایی که تشکیل می شود 20 جلسه است . که 6 جلسه مربوط به آیین نامه ، 2 جلسه موارد فنی و 12 جلسه کلاس عملی رانندگی است . زمان هر کدام از جلسات 2 ساعت است .

هریک از آموزشگا های رانندگی دارای خودرو هایی با تابلو های حاوی نام آموزشگاه هستند که بر روی خودرو نصب میشود . و مربی با این خودروها به افراد آموزش می دهند.

علت وجود این تابلو و علامت احتیاط این است که سایر رانندگان با دیدن این علائم متوجه شوند که خودرو مخصوص آموزش رانندگی است و احتیاط کنند . معمولا خودروهای موجود در آموزشگاه ها پراید ، ساینا و تیبا است .

میتوانید خودتان مربی را انتخاب کنید . پس از گذراندن دوره عملی آموزشگاه از شما امتحان میگیرد در صورت قبولی میتوانید در آمون پایانی شرکت کرده و پس از کسب نمره قبولی در آن نیز گواهینامه برای شما صادر شود . این امتحانات توسط کارشناسان راهنمایی و رانندگی برگزار میشود .

 

 

آموزشگاه رانندگی اصفهان

آموزشگاه رانندگی اصفهان

در ادامه لیستی کامل از آموزشگاه رانندگی اصفهان را برای شما آورده ایم. با ما همراه باشید. آموزشگاه رانندگی اصفهان به همراه آدرس و شماره آموزشگاه رانندگی پاتریس اصفهان خیابان زینبیه جنوبی، سه راه فاطمیه 34270215 آموزشگاه رانندگی راهوران اصفهان، بزرگراه شهید کشوری، میدان شهید قوچانی، ابتدای دنارت 36333171 آموزشگاه …

بیشتر بخوانید »

آموزشگاه رانندگی شیراز

آموزشگاه رانندگی شیراز

در زیر لیست کامل آموزشگاه رانندگی شیراز را برای شما آورده ایم. لیست آموزشگاه رانندگی شیراز به همراه آدرس و شماره آموزشگاه رانندگی حافظ شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان خلیلی 36264152 آموزشگاه رانندگی کوثر شیراز، فرهنگ شهر، کوچه 33 36300086 آموزشگاه رانندگی گلستان شیراز، فلکه مصدق، روبروی پارک 32228282 آموزشگاه رانندگی …

بیشتر بخوانید »

آموزشگاه رانندگی تهران

آموزشگاه رانندگی تهران

در ادامه لیست آموزشگاه رانندگی تهران را مشاهده خواهید کرد.   نام آموزشگاه رانندگی تهران شماره تماس آدرس آرام ۴۴۴۴۵۱۰۳ تهران – ميدان پونک گلزار ۳ پلاک ۴ آرش ۲۲۴۰۰۶۴۶ تهران – اوين ميدان دانشگاه شهيد بهشتی آرمان ۶۶۶۵۸۷۷۰ تهران – مهرآبادجنوبی زيرخط آهن تهران تبريزكوی فردوس خیابان شهيدان اسماعيلی …

بیشتر بخوانید »

دانلود بسته طلایی